UUS! Kursus “Rahatarkuse nurgakivid”

199.00309.00

Mikroinvestori “Rahatarkuse nurgakivid” on midagi enamat, kui tavaline rahatarkuse koolitus.

Kursuselt saad 5 nädala jooksul kõige olulisemad teadmised rahatarkusest ja investeerimisest lihtsalt ja selgelt (videod). Lisaks investorile vajalikud juriidilised teadmised, räägime raha ja investeerimisega seotud psühholoogiast ning saad osa minu 6+ aasta kogemustest ja teadmistest investorina. Juristi ja koolitajana on mul 20+ aastat kogemust.

Miks pusida üksi, kui sul on võimalus saada osa mõnusast mentorgrupist, kellega rahast rääkida, mõtteid ja ideid arutada ning üksteist toetada ja innustada.

Lisaks videodele ja mentorgrupile (kui valid grupiga variandi) saad igal nädalal praktilise ülesande (grupp ka minult tagasiside), toimub kaks Zoomi live Q&A-d, kus vastan teie küsimustele ning olen kutsunud ka 2 külalist: kinnisvarast räägime maakleriga ning tööõigusest advokaadiga.

NB! Koos kursusega saad osta Mikroinvestori investeerimispäeviku soodushinnaga 10€ (tavahind 22€). Loe päeviku kohta pikemalt siit.

Tasuda saab ka arvega ja osadena. Selleks kirjuta mulle marin@mikroinvestor.ee

P.S Septembri mentorgrupp on täitunud! Kui sa soovid kindlasti kohta järgmises mentorgrupis (alustab novembris), siis saad end panna ootelisti.

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Mikroinvestori “Rahatarkuse nurgakivid” on midagi enamat, kui tavaline rahatarkuse koolitus.

Kursuselt saad 5 nädala jooksul kõige olulisemad teadmised rahatarkusest ja investeerimisest lihtsalt ja selgelt. Lisaks investorile vajalikud juriidilised teadmised, räägime raha ja investeerimisega seotud psühholoogiast ning saad osa minu 6+ aasta kogemustest ja teadmistest investorina. Juristi ja koolitajana on mul 20+ aastat kogemust.

Miks pusida üksi, kui sul on võimalus saada osa mõnusast mentorgrupist, kellega rahast rääkida, mõtteid ja ideid arutada ning üksteist toetada ja innustada.
Lisaks videodele ja mentorgrupile (kui valid grupiga variandi) saad igal nädalal praktilise ülesande (grupp ka minult tagasiside), toimub kaks Zoomi live Q&A-d, kus vastan teie küsimustele ning olen kutsunud ka 2 külalist: kinnisvarast räägime maakleriga ning tööõigusest advokaadiga.
Loe lisa siit.

Lisainfo

mentorgrupp

Jah, Ei

päevik

Jah, Ei