Rahatarkuse nurgakivid parimad teadmised

Pood

E-poest leiad nii füüsilisi, kui virtuaalseid rahatarkuse tooteid.

Olen loonud kõige laiapõhjalisema kursuse “Rahatarkuse nurgakivid“, mis annab kõik olulised teadmised, et end rahatarkuse teekonnal kindlana tunda ning on ideaalne stardipauk ja kiirendi. Miks pusida üksi, kui koos on lihtsam?

Nurgakivide kursuse loomulik jätk on “Aktsiate meistrklass”, kui sind huvitavad üksikaktsiad. Väga levinud on arvamus justkui peaks üksikaktsiatesse investeerima, muidu sa polegi investor. Ei pea. Kui sind aga huvitavad aktsiad, siis sellel kursusel tõestan, et see ei pea olema tohutult keeruline. Teeme koos läbi põhjaliku aktsia analüüsi, et sa edaspidi oskaksid seda teha ja valida, mida sa tahad ühe ettevõtte kohta uurida.

Investeerimispäevik on sinu parim abiline rahatarkuse teekonnal. See aitab sul alustada ja seejärel järjepidevust hoida. Alustamine ja järjepidevus on kaks kõige olulisemat, aga ka raskemat sammu.

Räägiks rahast vestluskaardid muudavad rahast rääkimise lihtsaks ja põnevaks. See on suurepärane võimalus üksteise tundma õppimiseks, aga ka meelelahutuseks. Kvaliteetaeg on garanteeritud!

Jagan rahatarkust ja oma investeerimise kogemust ka vebinaridel ja koostööprojektides. Üks ägedamaid projekte, mis on ka tagantjärgi läbitav, oli “Visuaalselt finantsvabaks” koos Kati Oravaga.

Lisaks leiad e-poest minu lisatulu ehk Reisivõluri tooted, mis kingivad reisirõõmu!

Ostes mitu toodet, on hind soodsam! Ükskõik, kas ostad sama toodet või mitu erinevat. Sh on investeerimispäevik ja räägiks rahast vestluskaardid oluliselt soodsamad koos kursusega ostes.


eesti_toode_tasuta_tarne