investor toomase konverents

Esinemised ja meedia

Siit leiad info Mikroinvestori toimunud ürituste ja esinemiste kohta. Kui soovid jooksvalt kursis olla erinevate üritustega ja saada ka kasulike abimaterjale, liitu Mikroinvestori meililistiga.

Lisatulu podcast

Käisin külas Kristi Saare lisatulu podcastis, kus rääkisin oma tegemistest Reisivõlurina, aga veidi ka Mikroinvestorina. Kuidas tekkis investeerimispäevik? Mitu toodet ma olen teinud? Kuidas minust sai ettevõtja?

mida teeb reisivõlur

Südamesosinad podcast

Käisin külas Südamesosinad podcastis, kus jagasin oma lugu Merikesega. Rääkisime, kuidas jõudsin investeerimiseni ning elust laiemalt.

Mikroinvestor külas Südamesosinad podcastis

Esimest korda jagasin meie lapsekaotuse lugu, sest just rasedana hakkasin investeerima. Samuti tahtsin oma lugu jagada, sest just teiste lood olid leinas suureks abiks.

Artiklid

 
 

Tööriist, mida on hädasti tarvis varanduse kasvatamiseks


Võlakirjapakkumistest eelistavad investorid peamiselt ühte

Äripäeva top10 silmapaistvat investeerimiblogi

Esimene Äripäeva artikkel, kuhu mul õnnestus saada. Uskumatu, aga olen top10 silmapaistva investeerimisblogi nimekirjas

See on väga suur au ja tunnustus. Aitäh!

Õpetajate Investeerimisklubi

Olin eelmisel aastal Õpetajate mentorklubis Hiiumaa mentor ning sel aastal palus Rahandusministeerium mul käivitada Õpetajate Investeerimisklubi neile õpetajatele, kes on mentorklubi läbinud ja soovivad jätkata rahatarkuse omandamisega.

Õpetajate Lehest saab lähemalt lugeda mentorklubi ja investeerimisklubi kohta:

“Sel aastal alustas mentorklubi lõpetanutele ka õpetajate investeerimisklubi. Viie kohtumise vältel saavad õpetajad kirja panna ja välja hõigata oma eesmärgid, küsimused ja kogemused seoses investeerimisega. Mastermind’i-laadseid kohtumisi viib läbi investor ja ettevõtja, Mikroinvestori kaubamärki vedav Marin Vallikivi, kes oli eelmisel aastal Hiiumaal mentor. “

 
inspiratsioon kogemus edulugu

Aitan sul rahaaasjad korda teha ja investeerimisega alustada!