Koolitus ja mentorlus alustajale investorile

Alustava investori õppevideod

Kellele?

Sulle, kui soovid alustada investeerimisega, kuid tunned, et infot on nii palju, et selles on raske orienteeruda ning ei tea, kust alustada.

Sulle, kui sa oled esimesed investeeringud teinud, aga tunned, et teadmistest jääb puudu.

Koolitus ja mentorlus alustajale investorile
Alustavale investorile koolitus koos mentorlusega

Mis see on?

Mikroinvestori alustava investori mentorprogramm annab sulle kõige olulisema info investeerimisega alustamiseks. Programmi käigus vaatame üle kõige olulisemad teemad, et sul oleks piisavad teadmised ning julgus esimesed sammud teha.

Videod

Kuus umbes 1h pikkust videod annavad sulle vajalikud teadmised. Saad neid vaadata endale sobival ajal ja tempos. Tee kindlasti kaasa ülesanded, nii on õppimine kõige kasulikum. Video saad mugavalt pausile panna, et oma rahaasjad läbi mõelda. Kaasas on ka slaidid.

Mentorkohtumine

Lisaks toetab sind soovi korral mentorkohtumine minuga, kus arutame konkreetselt sinu rahatarkuse teekonda: kus oled, kuhu soovid jõuda, mis on sinu takistused jne. Igaühe investeerimisteekond on erinev ja oluline on leida enda jaoks sobivad lahendused. Aitan sul sinu teekonda planeerida.

1:1-le mentorkohtumisel saame soovi korral arutada ka sinu tehtud ülesandeid. Enne kohtumist palun sul mulle saata lühikese ülevaate sinu rahatarkuse teekonnast koos küsimustega.

Mentorprogrammi videode ostjale on mentorlus soodushinnaga – 1h 65 eurot (tavahind 75 eurot). Kirjuta mulle mentorluse soovist või kui sul on küsimusi: marin@mikroinvestor.ee

Mis on mentorlus ja miks see on sulle kasulik?

Küsimused

Lisaks videodele ja mentorkohtumisele, teen aeg-ajalt Zoomi laivi tekkinud küsimuste ja teemade arutamiseks. Samuti võid jooksvalt mult küsimusi küsida (marin@mikroinvestor.ee või messengeris/Instagramis).

Kõige ülevaatlikum on loomulikult osta kõik 6 videod (kestvus u 1h), kuid saad ka sisu järgi ennast huvitavad videod välja valida ja neid ükshaaval osta:

  • 1.video: Mis on investeerimine? Mis on sinu miks? Sinu hetke olukord. Meelerahu.

  • 2.video: Eesmärgid: nende seadmine ja täitmine.

  • 3 video: Sinu strateegia. Erinevad varaklassid: pension ja fondid.

  • 4.video: Jätkame varaklassidega: aktsiad, võlakirjad, ühisrahastus, kuld, krüptovara, Funderbeam, idud, mets, veinid ja kunst. Kuidas valida, kuhu investeerida?

  • 5.video: Hirmud ja riskid.

  • 6.video: Müüdid ja vead.

P.S Investeerimispäevik on mentorprogrammiga ostes oluliselt soodsam!

Vaata lühikest videod, miks Karolina otsustas osaleda mentorprogrammis?